Radmar

Działamy nieprzerwanie od 2006 r. realizując z powodzeniem szereg inwestycji deweloperskich i budowlanych. Nasza firma to zespół ludzi młodych ale doświadczonych, posiadających odpowiednią wiedzę, niezbędną do realizacji procesu inwestycji budowlanych w pełnym zakresie.

Nasze ostatnie projekty

Najnowsze wiadomości

Polityka prywatności

Finansowanie zakupu nieruchomości
Niniejsza polityka prywatności została stworzona, by chronić prywatność naszych klientów. Stosujemy ją do naszych wszystkich bieżących procesów biznesowych. Niniejsza polityka prywatności nie podlega dyskusji i jest jedyną polityką, którą stosujemy do naszych działań w celu poszukiwania informacji. Wszystkie zebrane informacje są poufne i nie mogą być przekazywane osobom trzecim lub wykorzystywane do celów komercyjnych.

Gromadzenie informacji
Informacje są podawane dobrowolnie przez użytkownika. Bez zgody użytkownika nie zbieramy żadnych danych od odwiedzających nasze strony.

Dane osobowe
Dane osobowe są używane do identyfikacji użytkownika. Są przedstawiane w momencie zapisywaniu się do listy mailingowej, wysyłaniu zapytań, wypełnianiu formularzy itp. Informacje te obejmują: imię i nazwisko; • adres zamieszkania; • e-mail • numer telefonu.

Informacje te są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania zapytań, przygotowywania odpowiedzi na pytania oraz świadczenia usług klientowi. Te dane NIGDY nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów.

Informacje nieposiadające charakteru osobistego
Tego rodzaju informacje nie pozwalają na identyfikację konkretnej osoby. Obejmują one strony, które odwiedzasz, czas wyświetlania każdego z zasobów, informacje dotyczące sposobu robienia zakupów, itp. Analiza tych danych jest przeprowadzana ręcznie oraz za pomocą zautomatyzowanych narzędzi, w celu optymalizacji pracy naszej strony oraz jakości świadczonych usług. Zazwyczaj mają znaczenie odnośniki, słowa kluczowe, które zostały użyte w wyszukiwarkach by znaleźć naszą stronę, adres IP w celu określenia kraju, z którego pochodzi użytkownik i inne dane nieosobowe. Zebrane informacje są używane tylko przez członków naszego zespołu i nigdy nie są przekazywane do osób trzecich. Spółka zastrzega sobie prawo do ujawnienia danych osobowych na wniosek sądu. Możemy również ujawnić informacje, jeżeli uważamy, że powinny one być ujawnione w celu ochrony naszych praw lub w celu podporządkowania się działaniom zgodnym z prawem.